Android mobiliosios programos ir jų nauda verslui

Android mobiliosios programos. Android yra mobiliųjų įrenginių operacinė sistema, kuri yra įdiegta daugelyje mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Pastebėtina, kad Android mobiliosios programėlės pritaikytos veikti tik Android sistemoje, o jas galima parsisiųsti iš Google Play parduotuvės. Daugumą Android mobiliųjų programų galima parsisiųsti nemokamai, o jų pačių yra daugiau nei milijonas!

Android mobiliosios programėlės yra pasitelkiamos ir naudojamos daugelyje sričių. Jos gali būti pritaikytos įvairiems tikslams, pavyzdžiui, išspręsti tam tikras verslo problemas ar sunkumus. Android mobiliosios programėlės gali padėti paspartinti įmonės darbą planuojant užduotis ir stebint įmonės progresą. Tačiau Android mobiliosios programėlės gali būti pasitelkiamos ir pramogoms – siūloma įvairių žaidimų, kurie leidžia trumpam atsipalaiduoti, pamiršti darbus, smagiai praleisti laiką.

Verslui Android mobiliosios programėlės gali būti naudingos ir gali padėti išsiskirti iš konkurentų. Jos gali būti panaudotos sukurti savo klientams pridėtinę vertę, o tai ypač svarbu siekiant pritraukti naujų klientų ir išlaikyti lojalius klientus. Android mobiliosios programėlės gali būti pritaikytos daugelyje verslo sričių. Pavyzdžiui, turizmo įmonė gali susikurti programėlę, kuri nuolat pranešinėja apie paskutinės minutės keliones – taip atkreipiamas klientų dėmesys, siekiama juos sudominti patraukliu pasiūlymu. Pažymėtina, kad Android mobiliosios aplikacijos gali būti pritaikytos restoranams, kavinėms, viešbučiams, mokykloms ir kitoms įstaigoms. Android mobiliosios aplikacijos pritaikymui paties įvairiausiems poreikiams ribų nėra.

Restoranai ir Android mobiliosios programos

Android mobiliosios aplikacijos gali būti naudingos restoranams. Pavyzdžiui, mobiliojoje programėlėje gali būti patalpinta aktuali informacija restorano klientams: restorano meniu, naujos akcijos, restorano vieta su interaktyviu žemėlapiu. Pasitelkus tokią Android mobiliąją programą galite padaryti savo restoraną lengviau prieinamą, paprasčiau pažįstamą, o kartu taip padidinti įmonės pelną. Pažymėtina, kad mobilioji programėlė arba mobilioji puslapio versija nėra randama Google paieškoje, tačiau tinkamas jos reklamavimas informuojant klientus apie jos naudą ir patogumą gali teigiamai paveikti įmonę. Šiuolaikiniam žmogui ypač svarbus patogumas, todėl tinkama reklama paskatins įsidiegti jūsų Android mobiliąją programą.

Viešbučiai ir Android mobiliosios programos

Kita sritis, kur Android mobiliosios programėlės gali būti panaudojamos ir suteikti naudą, yra viešbučių verslas. Skubantiems, versliems, aktyviems, nuolat keliaujantiems žmonėms aktualu greitai ir patogiai gauti visą reikalingą informaciją, paskutinę minutę rezervuoti kambarį, o Android mobilioji programėlė gali būti būtent tas būdas pasiekti gausybę naujų klientų. Android mobilioji programa padėtų pagerini paslaugų kokybę, aptarnavimo greitį, santykius su klientais. Be to, Android mobilioji programa leistų tapti matomiems milijonams mobiliųjų telefonų savininkų, kurie naudojasi Android operacine sistema.

Mokyklos, švietimo įstaigos ir Android mobiliosios programos

Žinome, kad jauniams ypač aktyviai naudojasi mobiliaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais, todėl būtų tikrai gaila neišnaudoti galimybės jaunus žmones pasiekti per šiuos komunikavimo prietaisus. Dėl šios priežasties mobiliosios programėlės tampa aktualios mokykloms, švietimo įstaigoms. Per mobiliuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius studentai ir mokiniai būtų lengviau pasiekiami: gautų visą reikalingą informaciją, susijusią su mokslais, užduotimis ar kitomis veiklomis. Android mobilioji programėlė būtų patogi naudoti ir šveitimo įstaigos darbuotojams: jie, prisijungę prie sistemos, galėtų nedelsiant atsakyti į gaunamas užklausas, po pamokos ar paskaitos paskelbti namų darbus, o vakare dar kartą apie juos priminti. Net neabejotina, kad toks komunikacijos būdas pasiteisintų: tai patogu mokiniams, studentams, naudinga mokytojams, dėstytojams.

Per Android mobiliąją programėlę mokiniai ar studentai galėtų lengvai prieiti prie visos mokomosios medžiagos, vaizdo pristatymų, pateikčių, o tai patogu, pavyzdžiui, vieną dieną į mokyklą ar universitetą neatvykusiam mokiniui ar studentui. Be abejo, interneto puslapio svarba nesumažės, bet mobilioji programa leistų mokiniams ir studentams bet kada ir bet kur prieiti prie juos dominančios medžiagos. Išmanioji programėlė gali sietis su tokiomis mobiliojo telefono funkcijomis kaip kamera, mikrofonas, buvimo vietos nustatymas (GPS), o tai gali padėti reikiamu laiku pateikti svarbią informaciją studentams ar mokiniams, priminti apie svarbų įvykį ar pasikeitimus.

Parduotuvės ir Android mobiliosios programos

Vietinės parduotuvės gali pasitelkti Android mobiliąsias aplikacijas ir taip gauti naudos. Mobilioji programėlė gali padėti apsipirkti greičiau: klientas gali nusipirkti norimą daiktą neišeidamas iš namų, o į parduotuvę ateiti atsiimti savo prekės tada, kai turi laiko. Be to, klientą per mobiliąją programą gali pasiekti nuolaidos, akcijos, kurias jis pamatytų tik žvilgtelėjęs į mobiliojo telefono ekraną. Parduotuvės mobilioji programa gali padėti klientui surasti arčiausiai jo esančią parduotuvę, kad ją pasiektų greičiau. Mobilioji programa gali suteikti papildomos informacijos vartotojui nuskenavus prekės kodą ir turėti daugelį kitų funkcijų.

Verslas ir verslo procesai bei Android mobiliosios programos

Android mobiliosios programos gali prisidėti ir prie verslo sėkmės. Įmonės susikuria Android mobiliąsias programas, kad palengvintų ir pagreitintų kasdienius verslo procesus ir operacijas. Pavyzdžiui, galima sujungti visus darbuotojus į vieną sistemą. Vadybininkas žinute praneša, kad sutartis su klientu pasirašyta, o tada sistema automatiškai paruošia sąskaitą klientui. Tokiu būdu galima pranešti ir gamybos sektoriui, kad būtų žinoma, ar reikia pagaminti produktų papildomai, ar reikia mažinti gamybos apimtis. Be to, Android mobiliosios programos sistema gali būti sujungta ir su elektronine parduotuve: tada pardavimai automatiškai įskaičiuojami į bendrą buhalterinę sistemą, o tai padeda paprasčiau sekti duomenis. Taigi mobilioji aplikacija leistų stebėti ir valdyti įvairius verslo procesus tiesiog per mobilųjį telefoną.

Namas iš blokelių | Programavimo paslaugos